Nad dopisy posluchačů

Dne 10.září 2014
Dobrý den vážený pane a paní Hurdovi.
Těším se na setkání s našimi příznivci v neděli 21.9.2014 a zvláště Vás rádi uvítáme. Budu rád, když se na mne obrátíte na místě, abychom si mohli připít na zdraví dobrým moravským vínkem.
Jan Strouhal

Dne 8. září 2014
Dobrý den vážení příznivci Hurdovi,
Děkuji za Váš zájem a sděluji , že jsem obdržel informaci o termínu vystoupení našeho souboru. Naše vystoupení se bude konat  21.9.2014 - neděle  v odpoledních hodinách a to pravděpodobně ve třech intervalech po 40 minutách od 12 hod do 17.30 hod. Vystoupení jednotlivých souborů se budou střídat -  zatím nemám instrukce od pořadatele, avšak jakmile je dostanu, ještě Vám upřesňené  začátky produkcí zašlu. V případě dotazů neváhejte mne kontaktovat.
S úctou Jan Strouhal

Dne 18. července 2014
Vážení,
v červnu 2013 jsme navštívili na pár dní Hustopeče a v hotelu Centro jsme měli možnost slyšet, jak s cimbálovou muzikou zpívá část vašeho mužského pěveckého sboru.
Zpíváte skvěle!
A tak jsme se na konci června rozjeli na dovolenou do Hustopečí znovu a 28.6. nás zpěv tří členů Švarcavanu opět potěšil. Jožka Pavka nám řekl, že v září budete zpívat na Vinobraní v zahradách Pražského hradu. Jsme z Mnichovic, do Prahy to máme asi 40 minut vlakem a tak bychom tam na vaše vystoupení moc rádi zajeli. Víme, že se akce koná 20. a 21.9., ale podrobný program jsme zatím nikde neobjevili. Můžete nám laskavě prozradit, který den a v kolik hodin máte vystupovat? Moc se na vás těší a za informaci předem děkují Eva a Jaromír Hurdovi, Mnichovice

Dne 12.6.2013
pí.Pechová

Novinky

Zkouška

14.5.2020 "první" zkouška Mužáckého souboru Švarcavan po dvouměsíčním přerušení,  z důvodu virové epidemie Covid 19.

Pokračujeme v kompletaci kroje

Oslovily jsme Zakázkové krejčovství Horký a syn v Pohořelicích se zakázkou na ušití krojových kalhot pro ŠVARCAVAN.  Těšíme se, že brzy se Vám  představíme na vystoupení.  

Krojové boty

 2.dubna 2019 jsme si vyzvedli u mistra Marka Turečka v Lanžhotě nové krojové boty. Ke shlédnutí ve fotogalerii.